Рівняни можуть взяти участь у паломництвах, які організовує центр «Воскресіння».

Як повідомляють в прес-службі Рівненської єпархії, з 6 до 12 вересня відбудеться Паломницька подорож до Святої Землі (Ізраїль, Палестинська автономія). Так, рівняни можуть долучитися до поїздки за найдешевшою ціною у році (залишилось декілька місць).

Свята Земля – благословенне місце на землі освячене Народженням, життям, проповідю, чудесами, стражданнями та Воскресінням Господа нашого Ісуса Христа.

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА:

5 вересня 20.00 год. молебень у Свято-Покровському соборі м. Рівне. 20.30 год. виїзд до аеропорту «Бориспіль». 5:40 год. Виліт Київ (Бориспіль) – Тель-Авів.

1 день. 6 вересня (Четвер). 8.50 прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Проходження паспортного та митного контролю. Зустріч із гідом. Початок паломництва. Лідда. Храм вмч. Георгія Побідоносця.(молебень за Україну та її Захисників). Переїзд в Ейн-Карем. Град Іуди. Горненський жіночий монастир.Евен-Сапір – «Дитя ж зростало і міцніло ду­хом, і було у пустелях до дня явлення свого Ізраїлеві» (Лк.1:80). Над печерою де ховалися праведна Єлизавета з сином Іоаном побудована невелика католицька церква. Переїзд в Розміщення в ARARAT HOTEL 4 * у Вифлеємі.

2 день. 7 вересня (П’ятниця). Літургія у Вифлиємі (Під час богослужіння будуть підноситись додаткові прохання за Єдину Помісну Українську Православну Церкву, за Україну та її Захисників). Повернення в готель. Сніданок у готелі. Переїзд у Єрусалим. Єлеон (Оливна гора). Панорама Старого міста з Оливної гори. Спасо-Вознесенський православний жіночий монастир (Свіча). Каплиця Першого і Другого Знайдення Чесної Глави Іоана Предтечі. Храм Св. прав. Філарета Милостивого (Трапезна).Грецька православна церква «Мала Галілея». «Стопочка» – місце Вознесіння Господнього. «Домінус Флевіт» – місце, з якого Ісус оплакував Єрусалим, передбачаючи руйнування Єрусалимського Храму і прийдешні лиха. Монастир Марії Магдалини в Гефсиманії, де зберігаються св. мощі преподобномучениць княгині Єлизавети та інокині Варвари. Гефсиманія. Православний храм. Гефсиманський грот-печера учнів. Маслини – ровесниці Ісуса Христа в Гефсиманському саду. Храм усіх Націй: Камінь Моління про Чашу (тут Христос благав Бога-Отця про позбавлення від страждань; на цьому місці відбулася зрада Іуди). Гробниця Божої Матері: чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Єрусалимська». Місце побиття камінням першомученика Стефана. Храм першомученика Стефана. Гора Сіон. Гробниця царя Давида. Світлиця Тайної Вечері. Храм Успіння Пресвятої Богородиці. Повернення в ARARAT HOTEL 4 * у Вифлеємі. Вечеря. Відпочинок.

3 День. 8 вересня (субота). Ранній сніданок у готелі. Початок програми о 07.30 Вифанія – гробниця св. прав. Лазаря Чотириденного. “Притулок Доброго Самарянина” – місце, згадане в Новому Завіті, в одній з притч, яку розповів Ісус. Піший спуск і підйом Монастир прп. Георгія Хозевита і печерний храм Іллі Пророка. Єрихон – найдавніше місто світу. Каранталь – Сорокаденна Гора Спокус і Сорокаденний монастир – тут Господь сорок днів постив і Його спокушав диявол – підйом пішки. (Або фунікулером чи автомобілем оплата самостійно). Дерево Закхея. Місце Хрещення на річці Йордан – прийняте церквою місце Хрещення Ісуса (мати при собі сорочки). Біблійна назва місця – Бейт Маавар. Тут три з половиною тисячі років тому народ Ізраїлю під проводом Ісуса Навина перейшов через річку Йордан і увійшов у Землю Обітовану після Сорокаденних блукань пустелею. Монастир преподобного Герасима Йорданського. Відпочинок на Мертвому морі. Повернення в ARARAT HOTEL 4 * у Вифлеємі. Вечеря. Відпочинок.

4 день. 9 вересня (неділя). Літургія у Вифлиємі. Повернення в готель. Сніданок. Лавра преподобного Сави Освяченого – родоначальника палестинського чернецтва – єдина обитель у пустелі Святого Града, яка зберігає древній чернечий устав, заповіданий засновником. Монастир (Лавра) прп. Феодосія Великого Кіновіарха, влаштований на місці печери, в якій зупинялися волхви після поклоніння Богомладенцю-Христу. Храм Різдва Христового. (Місце народження Спасителя). Чудотворна ікона Божої Матері «Вифлеємська». Печера убієнних немовлят. Печера Св. Блаженного Ієроніма, місце його поховання. Бейт-Сахур. Грецький печерний Храм «Поле пастушків», влаштований на місці, де в ніч Різдва Христового пастухам з’явилися Ангели, які сповістили про народження Спасителя світу. Гробниця святих Пастухів – свідків Різдва Христового. Вифлеємське поле, на якому сталася біблійна зустріч Руф з Воозом. Тут, також минуло дитинство і юність Псалмоспівця царя Давида, і він був помазаний на царство пророком Самуїлом. Церква, яка перебуває в підпорядкуванні Вифлеємської митрополії, в селищі Бейт Джала, освячена на честь Святителя Миколая. Повернення в ARARAT HOTEL 4 * у Вифлеємі. Вечеря. Відпочинок.

5 день. 10 вересня (понеділок).Сніданок. Переїзд в Єрусалим. Левові ворота Старого міста. Ворота Милосердя – Золоті ворота. Вифезда – «Овеча купіль», в одному з притворів якої Спаситель зцілив розслабленого. Церква Різдва Пресвятої Богородиці (на цьому місці, за переданням, знаходвся дім свв. Праведних Іоакима і Анни – батьків Пресвятої Богородиці. За православною традицією, Хресна дорога починається від Преторії – там за часів Ісуса Христа знаходилася в’язниця, в якій утримували в’язнів перед судом Римського прокуратора Понтія Пілата. Хресна дорога – шлях, яким йшов Спаситель до місця Своєї Хресної смерті. Храм Воскресіння – Храм (Гробу Господнього). Голгофа. Камінь Помазання. Кувуклія – місце Гробу Господнього. Приділ Ангела. Ротонда Гробу Господнього. Кафолікон – Грецький соборний Храм Воскресіння Христового. Каплиця Глави Адамової. Приділ св. Іоана Хрестителя. Приділ св. рівноапостольної цариці Єлени. Приділ Знайдення Хреста Господнього. Печера Знайдення. Приділ св. мч. Лонгина Сотника. Приділ Покладення Тернового Вінця. Приділ Темниці Уз Господніх. Приділ плачу Богоматері. Вільний час у Єрусалимі. Повернення в ARARAT HOTEL 4 * у Вифлеємі. Вечеря. Відпочинок.

6 день. 11 вересня (вівторок).Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Переїзд на північ Ізраїля через долину річки Йордан. Гора Фавор – Православний грецький монастир Преображення Господнього.Чудотворна ікона Божої Матері «Нев’янучий Цвіт». Назарет. Церква Благовіщення і церква Архангела Гавриїла біля джерела Діви Марії. Кана Галилейська. Церква Першого чуда Спасителя на весіллі. Можлива зупинка на березі Галілейського моря для купання (за бажанням обід з рибою святого апостола Петра (20 $). Табха – Храм «Примноження хлібів і риб». Гора блаженств. Розміщення в готеліBERGERв Тверії 3 *Вечеря, відпочинок.

7 день. 12 вересня (середа) Сніданок у готелі. Звільнення номерів. Місце покликання і відновлення в апостольському служінні святого апостола Петра. Капернаум. Дім святого апостола Петра. Грецький монастир і храм Дванадцяти апостолів. Монастир Марії Магдалини (купання в святому джерелі). Переїзд в центр країни. Храм святого апостола Петра в місті Яффо (Подячний молебень). Зупинка на узбережжі Середземного моря для купання. Переїзд в аеропорт Бен Гуріон – Виліт 12 вересня. Тель-Авів –Київ (Бориспіль) о 23.40

Пожертва: 650 $

У вартість включено: авіапереліт в обидві сторони; всі трансфери згідно програми; проживання у заявлених готелях; сніданки та вечері; паломництва згідно програми; послуги дипломованого гіда.

Додатково оплачується: вхідні квитки згідно програми та чайові гідові та водієві (50 $/особа за весь період);переїзд Рівне- аеропорт Бориспіль-Рівне; особисті витрати.

Запис та довідки за телефонами:

(097) 481-89-20 (Viber; WhatsApp) протоієрей Миколай Капітула;

(097) 639-71-36 (Viber; WhatsApp) протоієрей Василій Рудніцький