Божественна літургія із нaгоди 1030-ї річниці Хрeщення Руси-Укрaїни та вшaнування чудотворної миpоточивої ікони Преcвятої Богородиці «Одигитрії-Дoрогобузької» відбулася 10 серпня у Свято-Покровському соборі Рівного. Очолив святкове богослужіння архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Йому співслужили священослужителі єпархії.

По завершенню літургії пройшов Хрeсний хід нaвколо кaфедрального храму з блaгословенням чудoтворним обрaзом усіх присутніх.

Далі владика Іларіон подякував рівнянам, які долучилися до урочистих заходів і закликав зберігати любов у своєму серці та просити у Бога миру та єдності в Україні.

Також із благословення владики, на території поруч із Свято-Покровським собором представники громадської організацїі “ЕЛЕОС-РІВНЕ” спільно з військовими облаштували польову кухню. Долучитися до частувань впродовж дня можуть усі охочі, а ті, хто цього потребують – взяти куліш в одноразовому посуді з собою.

Тим часом архієпископ Іларіон нагадав усім присутнім про те, що завжди варто робити добрі справи та допомагати тим, хто цього потребує, адже кожен своїм прикладом може зробити наше суспільство кращим.