На Рівненщині за порушення правил міжнародних польотів засуджено двох учасників організованої злочинної групи, а їх літак конфісковано в дохід держави. Відповідне рішення ухвалила суддя Рівненського міського суду Оксана Крижова.

Мова йде про кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ст. 334 КК України (порушення правил міжнародних польотів, вчинене у складі організованої злочинної групи).

Так, згідно з затвердженими вироком суду угодами, двох обвинувачених визнано винними у вчиненні злочинів та призначено покарання у виді штрафу (організатору злочинної групи – 17 тис грн, спільнику – 10 тис грн) та знаряддя скоєння злочину – повітряне судно «Ан-2» конфісковано у дохід держави.

Також у матеріалах цього кримінального провадження зібрано докази вини у вчиненні зазначених кримінальних порушень ще одним учасником організованої злочинної групи. Обвинувальний акт стосовно останнього перебуває на розгляді суду.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Рівненщині судитимуть учасників злочинної групи за порушення правил міжнародних польотів.