19 дітей, а також педагог з Новоайдарського району, що на Луганщині нині перебувають в дитячому таборі «Чайка» Демидівського району. Їх оздоровлення на Рівненщині триватиме два тижні.

Для гостей зі Сходу заплановані ряд екскурсій. Зокрема, вже вони побували в рівненському зоопарку. Для багатьох це був перше знайомство з екзотичними тваринами.

– Я вперше у такому великому зоопарку як тут, і мені дуже сподобались усі звірі. Я ніколи не міг подумати, що колись побачу верблюда, або тигра так близько. У мене залишилась приємні емоції від екскурсії, – ділиться враженнями найменший гість, 10-річний Артем.

Після цього на них чекала також екскурсія обласним центром. Автобус зупинився і біля приміщення Рівненської обласної державної адміністрації. Там на дітей чекали приємні подарунки від Рівненської ОДА. Начальник управління у справах молоді та спорту Віталій Ліпський вручив луганчанам книги відомого рівнянина Юрія Журавля «Битви за рідню землю».

Далі дітям планують показати такі видатні місця Рівненщини як «Тунель кохання», Городоцький замок, поле Берестецької битви та Дубенський замок. Перебування дітей із Луганської області стало можливим завдяки обласній програмі оздоровлення та відпочинку, яку прийняли цього року на Рівненщині.

Так, в обласному бюджеті передбачили кошти на оздоровлення дітей зі Сходу. Раніше вже це дало змогу прийняти в острозькому таборі «Країна мрій» маленьких мешканців міста Сватово.