До Дня незалежності України та Дня міста 23 серпня у Рівному презентують фотовиставку. Початок о 15-00 в Рівненському МБК.

Також під час заходу відбудеться нагородження переможців Міжнародного конкурсу 7 Кубку Рівного з фотомистецтва «Я люблю своє місто, я люблю свій край».

Цьогоріч на конкурс у семи номінаціях надійшли світлини від фотомайстрів з 11 країн світу. Міжнародне журі у складі Олександр Харват (Рівне), Наталія Компанцева (Київ), Анжеліна Надєжда (Одеса), Ярослав Гутек (Словаччина) переглянули майже 1500 світлин і кращим були присуджені золоті, срібні, бронзові медалі, дипломи. Гран-прі конкурсу «Муза фотографа» авторська робота рівненського скульптора Леоніда Гринбокого, оздоблена бурштином, буде вручена українському автору з Запоріжжя Євгену Компанійченку. Кращим автором за найбільшою кількістю прийнятих робіт став львів’янин Андрій Афтанас.

Вітатиме учасників та гостей виставки співачка Рівненського МБК Іванна Місюк та народна артистка України з прем’єрою пісні Наталія-Марина Фарина.

Ведуча програми – Ірина Білотіл.