Пісні та обряди різних народів світу на VIII-му Міжнародному фестивалі дитячого фольклору «Котилася торба…». Сьогодні у місті Дубно Рівненської області – четвертий день фестивалю. А вже завтра, 26 серпня, урочистий гала-концерт.

Нагадаємо, у фестивалі візьмуть участь фольклорні гурти та танцювальні колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва багатьох областей України. А також колективи, що займаються збереженням та вивченням народної творчості з країн Європи — Польщі, Словенії та Литви.

Україну представляють творчі колективи з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Гості із Чернівецького краю та Одеси виступають з румунськими колективами, з Вінниччини чехи, з Херсонщини – кримські татари.

Від Рівненщини на святі фольклору представлені колективи з Дубенського, Березнівського, Костопільського, Демидівського та Сарненського районів.

Програмою фестивалю передбачено: виступи на майданах міста, виїзні благодійні концерти, виставка народного ужиткового мистецтва, змагання на байдарках-драконах, розважальні програми для учасників, екскурсії, парад, нагородження переможців, гала-концерт.

Фестиваль-конкурс має статус C.I.O.F.F.  та IOV, що співпрацюють з ЮНЕСКО.