Працівники Рівненського обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчого управління поліції та прокуратури області викрили місце зберігання «сонячного» каміння. Під час обшуку вилучили майже 200 кг незаконно видобутого бурштину.

На території Рівненської області правоохоронці на постійній основі проводять заходи з протидії незаконному видобуванню бурштину-сирцю, викриття та документування протиправної діяльності.

У ході кримінального провадження оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції встановили особу, яка може бути причетна до протиправної діяльності.

Так, з метою виявлення та вилучення бурштину-сирцю, а також обладнання для його обробки, слідчі звернулись до суду з клопотанням про проведення санкціонованого обшуку.

29 серпня, на підставі ухвали суду, працівники поліції та прокуратури провели санкціоновані обшуки в одному із сіл Рівненського району.

Під час обшуку вилучили 197 кг бурштину-сирцю різних фракцій, за попередніми даними вартість вилученого становить 2,8 мільйона гривень.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 240 (Порушення правил охорони надр) Кримінального кодексу України

Наразі проводяться заходи по встановленню каналів збуту обробленого бурштину та осіб, причетних до незаконної діяльності.