Затримати раніше судимого за майнові злочини крадія підвалів багатоповерхівки на вулиці Князя Романа в Рівному вдалося старшому дільничному офіцеру Дмитру Березовському.

Про зникнення майна мешканці будинку повідомили свого дільничного, який якраз обходив територію обслуговування. Поліцейський вивив пошкодження цегляних стін у двох підвалах. В одних потерпілих зникла консервація та алкоголь на суму майже тисяча гривень, а в інших — упаковки з кавою та чаєм на понад 5 тисяч гривень.

Провівши поквартирний обхід, Дмитро Березовський з’ясував, що у будинку тимчасово проживає разом із бабусею раніше судимий чоловік. Під час спілкування із 28-річним рівнянином стало зрозуміло про його причетність до злочинів.

За фактом крадіжки, поєднаної із проникненням, слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Зловмисник два місяці тому звільнився із місць позбавлення волі, де відбував покарання за майнові злочини, тепер за скоєне йому загрожує черговий строк до п’яти років за ґратами.