Вже 22 роки на території міста Сарн Рівненської області функціонує фізкультурно-спортивний клуб для осіб з інвалідністю «Повір у себе».

Зазначимо, заклад фінансується з міського бюджету. Основною роботою клубу є залучення осіб з інвалідністю до занять спортом. Зокрема, на даний час займається 70 осіб з такими нозологіям – порушення опорно-рухового аппарату, вадами зору, вадами слуху та затримкою розумового та фізичного розвитку – йдеться на сайті міської ради Сарн.

За період роботи клубу було виховано Заслуженого майстра спорту України, трьох майстрів спорту України, шістьох кандидатів у майстри спорту, в даному закладі досі займається неодноразовий переможець та призер світових змагань, дванадцять переможців Всеукраїнських змагань.

Зважаючи на це та з метою створення сприятливих умов для занять, Сарненською міською радою було заплановано на 2018 рік здійснити реконструкцію будівлі фізкультурно-спортивного клубу «Повір у себе», яка перебуває на балансі Сарненської міської ради. З міського бюджету, на реалізацію проекту реконструкції, виділено 4 510 тис.грн.

Планують реконструювати приміщення клубу зовні та в середині, замінити шифер на покрівлю з металочерепиці, утеплити приміщення, повну заміну електрообладнання та електроосвітлення, монтаж системи водопостачання та підключення клубу до центрального водовідведення. Також в планах заміна системи опалення, монтаж систем вентиляції, автоматичної пожежної сигналізації та блискавкозахисту даного приміщення. Заплановані роботи з благоустрою прилеглої території та закупівлю нових меблів та інвентарю.

Наразі підрядник ТОВ «ІБК ЕНЕРГОТЕХНОБУД» влаштовав опалубку під фундамент для добудови додаткових санітарно-побутових приміщень.

Катерина ПАВЛЮК