Ніколи не можна обмежувати себе і зупинятися на досягнутому, вважає 21-річна рівнянка Ірина Карчевська. Власне ще одним кроком для досягнення цілей дівчини став цьогорічний конкурс краси “Перлина Рівного”. У ньому дівчина здобула титул “Перлина Елегантності”. Наразі Ірина навчається на 5 курсі в НУВГП за спеціальністю менеджмент організації та адміністрування. Також працює менеджером із реклами на одному з місцевих телеканалів. Окрім перемоги в номінації, дівчина отримала спеціальну відзнаку та подарунковий сертифікат на інтерв’ю від порталу «КРАПКА». Тож, саме з нашими читачами поділилася подробицями із закулісся конкурсу та планами на майбутнє.

– Ірино, що підштовхнуло тебе взяти участь у «Перлині Рівного»?

– Я беру участь у подібних заходах не вперше. У 2016 році, коли навчалася у Рівненському державному гуманітарному університеті, представляла свій факультет на конкурсі краси «Королева РДГУ». Взяти ж участь у «Перлині Рівного» вирішила випадково: побачила анкету на кастинг і з цікавості заповнила її. А раптом пройду. Хоча, зізнаюся, це була потаємна мрія дитинства.

– Розкажи трішки про підготовку до конкурсу та його закулісся.

– Підготовка до фіналу «Перлинки» і «Перлини Рівного» – 2018 тривала впродовж трьох тижнів. Увесь цей час у нас була насичена і цікава програма. Зокрема, професійні відео-зйомки та фотосесії, сімейне спортивне змагання з боулінгу. У День Незалежності ми брали участь в забігу у вишиванках. А ввечері біля Покровського собору провели благодійну акцію «Боже, Україну збережи!». Також ми відвідали багато пізнавальних майстер-класів із основ професійного дефіле та хореографії.

– Які вимоги були до дівчат на відбірковому кастингу? За якими критеріями обирали майбутніх конкурсанток?

– Як такого вибіркового кастингу у мене не було, оскільки в цей день була не у місті. Тож мені просто подзвонили і запросили на співбесіду до Надії Пивовар.

– Які враження залишилися після конкурсу?

– Вражень насправді дуже багато. Останні тижні активної підготовки до конкурсу наповнили енергією, яку згодом віддавали на сцені. Дуже сподобалася і підготовка, й фінальна частина, хоча іноді було неймовірно складно. Участь у такому проекті – цікавий досвід, і я дуже рада, що пройшла цей шлях.

– Наскільки жорсткою була конкуренція між дівчатами?

– Конкуренція, звичайно, відчувалась. Проте це загартовує. Кожна з учасниць була гідною перемоги. Втім, усі ми були в однакових умовах, тож, думаю, це нас об’єднувало. Фінал – остання крапля усіх переживань, підготовок та надій. Все пройшло як одна секунда.

– Які можливості відкрив для тебе цей конкурс? 

– Такі конкурси допомагають розвивати впевненість у собі. Беручи участь у «Перлині», я отримала більше, аніж сподівалася. Для себе я досягла більш ніж достатньо. Я навчилася працювати у команді, отримала море приємних емоцій, які ще довго зігріватимуть душу. Ніколи не можна обмежувати себе і зупинятися на досягнутому.

– Плануєш і надалі займатися моделінгом?

– Надалі займатися моделінгом не маю наміру. Свій досвід я уже отримала. Та й, власне, у цьому проекті брала участь саме тому, що це непросто конкурс краси, а такий собі родинний фестиваль. У найближчих планах – подорожувати та продовжувати розвиватися. Красу ж, на мою думку, оцінювати не можливо, це дуже суб‘єктивно. Ми, дівчата, всі різні і всі по-своєму красиві.

Марія МАРТИНЮК