Ясла-садок №1 «Дзвіночок» функціонує у місті Сарни Рівненської області ще з 1966 року. Цьогоріч за кошти міського бюджету в сумі 170 тисяч гривень та кошти благодійників садочок повістю відремонтували.

Зокрема, проведено поточні ремонти туалетних кімнат із заміною трубопроводів каналізаційної та водопостачальної системи, облицювання плиткою, встановлено нові унітази та  умивальники в окремих групах; в окремих  групових кімнатах проведено ремонт підлоги.

Великий об’єм роботи провели на сходових маршах – облаштували поручні для дітей та декорували стіни. Також за ці кошти провели капітальний ремонт у кабінеті старшої медичної сестри.

У садочку встановили автоматичну пожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу. На що витратили 64 459 гривень. Обробка вогнетривким розчином дерев’яних конструкцій обійшлася в 34258 гривень.До слова, на ремонт садочка були використані й благодійні кошти в сумі 36 735,25 гривень.

Як повідомляють у міськраді Сарн, колектив дошкільного навчального закладу спрямовує свою діяльність на формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, патріотично налаштованої особистості.

Катерина ПАВЛЮК