Забезпечити належні умови проживання вимагає у депутатів Рівненської міськради мешканка гуртожитку, що на вулиці Відінській,10, інвалід Антоніна Демчук.

Жінку пам’ятають по пікетах у будівлі міськвиконкому, куди вона певний час приходила щодня і обіцяла там посваритися, а також по скандальних претензіях, які вона озвучує на адресу депутатів щосесії.

Від мовчазних пікетів і заяв на сесії вона перейшла до письмових заяв до депутатів, секретаря міськради та голів депутатських фракцій.

Так, депутат міськради Святослав Євтушенко зазначив, що відповідна заява надійшла й до нього. У ній пані Демчук просить озвучити її на засіданні сесії і вплинути на колег, аби ті вирішили це питання.

– Я розумію, що це питання складне і вирішити його не в компетенції депутатів міськради, адже гуртожиток перебуває у приватній власності. А депутати не мають можливості купити квартиру чи кімнату за бюджетні кошти одній людині. Хоча по-людськи жінку жаль, – зазначив він.

На це пані Демчук відповіла обуренням, мовляв, депутати мають забрати приватне приміщення у комунальну власність.

Міський голова Рівного Володимир Хомко додав, що гуртожиток давно приватизований і давно в приватній власності, а на порушення закону депутати не підуть.

Жінка продовжила свої обурення за межами сесійної зали.