Концерт Української капели бандуристів Північної Америки відбудеться у Рівному 24 жовтня. Початок о 18:30 в глядацькій залі МБК.

Вони виступали на таких всесвітньо відомих сценах, як Карнеґі Холл в Нью-Йорку, США; Катедрі Нотр в Парижі, Франція; Мессі Холл в Торонто, Канада. А 24 жовтня, в рамках туру Україною, їх із захватом чекатиме сцена Міського Будинку Культури. Рівне, зустрічай гостей з США – Українська капела бандуристів Північної Америки ім. Т.Шевченка.

Це колектив, який несе бандурне та кобзарське мистецтво понад століття по усьому світу! Цьогоріч капела відзначає свій столітній ювілей з нагоди якого і робить нам свято своїм приїздом.
Понад півсотні музикантів! Репертуар, що складається з понад 600 творів, в тому числі – унікальних композицій Григорія Китастого та Гната Хоткевича. А ще особливістю ансамблю є те, що музиканти плекають та зберігають рідкісний харківський спосіб гри на бандурі. Це музика, яка змушує здригатись серце кожного українця. Мистецький керівник і диригент – Олег Махлай.

Тепер концерт «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» від Української Капели Бандуристів Північної Америки ім. Т. Шевченка відбудеться у Рівному.