Вже завтра, 6 листопада, у Рівному відбудеться грандіозний концерт – ONUKA представить у нашому місті свій новий альбом «MOZAЇKA» – історію про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося.

«MOZAЇKA» — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA.

Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.

Це те, що не можна пропустити, переконують організатори. Кожен концерт ONUKA – це по-справжньому надзвичайна подія та вибухова суміш сучасної електронної музики та аутентичних інструментів. Це нова хвиля української музики. Це унікальне поєднання майбутнього і минулого. Це ONUKA.

6 листопада, 19:00, Драмтеатр. Останні квитки в касі Драмтеатру та онлайн