У місті Березне Рівненської області зводять вже другий корпус дошкільного закладу на 150 дітей.

Всього будівництво можна поділити на три блоки. Зараз ми наближаємось до екватору. Будівельники працюють над зведенням стін та утепленням, після чого приступатимуть до внутрішніх перегородок та покрівлі. До опоряджувальних робіт всередині приміщення приступатимуть вже після побудови усіх трьох корпусів.

Яскраві ігрові та спальні кімнати, спеціально облаштоване подвір’я, сучасний кухонний блок, енергозберігаючі вікна та автоматичні вузли обліку – усім цим буде оснащений сучасний дошкільний заклад.

Потреба будівництва обумовлена нестачею місць в інших дошкільних навчальних закладах, які розташовані в місті. Зараз в Березному на одне місце претендує три дитини. Тож новенький дитячий садочок зможе приняти 150 дітей, а це вісім груп та ще 30 додаткових робочих місць, повідомляють у Рівненській ОДА.

Нагадаємо, будівництво дошкільного закладу відбувається завдяки фінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку – це близько 10 мільйонів гривень. Понад один мільйон виділять із міського бюджету. Ще раніше на об’єкт виділяли кошти з області та району, а також по програмі соціально-економічного розвитку. Загалом вартість проекту оцінюють в понад 30 мільйонів гривень.