Міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність-2018» розпочав свою роботу в обласному центрі. Впродовж двох днів – 23 – 24 листопада учасники познайомляться із сучасними технологіями економії енергетичних ресурсів у містах та регіонах.

Адже енергоефективність та енергомодернізація – питання стратегічної незалежності України. Власне саме під таким гаслом сьогодні у місті Рівному й пройшов перший день Міжнародного Бізнес – форуму.

Варто зазначити, що Рівненщина знаходиться на першому місці в Україні по показниках запровадження енергоефективних технологій та кращою в Україні динамікою енергомодернізації багатоквартирного житлового фонду міста. Саме тому Рівненська міська рада, Рівненська обласна адміністрація, Національний університет водного господарства та природокористування та Міжнародна фінансова корпорація ( IFC, World Bank Group) ініціювали проведення такого заходу у нашому місті.

Поділитися досвідом та віднайти нові сучасні шляхи для подальшої енергоефективності міст та регіонів – основна мета Форуму.

У залі НУВГП зібралися представники влади та бізнесу, керівники компаній, голови ОСББ Рівного, представники обласних центрів, міст та об’єднаних територіальних громад.

До речі, відтепер до спільних зусиль обласної та місцевої влади, долучаться й науковці. Адже під час Форуму на базі Національного університету водного господарства відкрили Центр енергоефективності. Це буде своєрідний комунікативний майданчик. Тут консультуватимуть, як знайти найбільш ефективне рішення задля енергозбереження, як взяти участь у різних програмах. Тут проводитимуть навчання задля ознайомлення з новими ощадними технологіями.