Україні не відома точна кількість поранених унаслідок агресивних дій РФ. Поранених українських моряків, яких напередодні захопили російські військові в Азовському морі, доправили до Москви. Про це в ефірі “5 каналу” заявив постійний представник Президента України в Криму Борис Бабін.

За його словами, військовослужбовців прооперували. Водночас, і досі Україні не відома точна кількість поранених унаслідок агресивних дій РФ. Окрім цього, Борис Бабін запевнив, що Київ на міжнародному рівні вимагатиме не порушувати права українців.

“Це не неправда, наскільки нам відомо, вони їх в Москву вивезли. Стан не легкий, були зроблені операції. І це вже свідчить, що це не якісь там подряпини. Нас турбує кількість поранених, бо на момент припинення зв’язку з групою кораблів ВМС наше керівництво мало інформацію про шістьох поранених осіб. Виникає питання, де інші, в якому вони стані. І ми будемо це питання ставити, зокрема в тому форматі, який передбачений міжнародним гуманітарним правом”, – заявив Бабін.