Активний змагальний грудень розпочала Рівненська обласна федерація кйокушінкаі карате Унія України. Сьогодні, 1 грудня наші спортсмени змагаються на Відкритому Кубку Волині. До цих змагань наші бійці готувалися серйозно та проводили тренувальні збори.

Також, наступного тижня, 8 грудня у Рівному відбудеться Чемпіонат міста з кйокушінкаі карате. Цей турнір розрахований на юних бійців віком від 6 до 15 років.

– До турнірів ми готуємося активно та поглибленно. Працюємо над помилками індивідуально з кожним бійцем. Підвищуємо рівень майстерності. Наразі маємо дуже багато початківців. І на Чемпіонаті Рівного вони отримають досвід. Головне – це системна робота, – прокоментував керівник РОФККУУ Євген Вєтров.

І вже 14-16 грудня у Рівному відбудеться традиційний 13-й будо табір федерації. В заході візьме участь весь інструкторський склад РОФККУУ, суддівський склад, а також більше 100 бійців. На буде таборі проведеться робота над технічною базою бійців. Фінальним акордом стане атестація спортсменів 16 грудня на нові рівні – кю (пояси).