Несприятливі погодні умови протримаються на Рівненщині впродовж доби, 13 грудня.

Так, за оперативною інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 13 грудня на території області у зв’язку з виходом південного циклону очікується погіршення погодних умов. Випадатиме сніг, місцями сильний, утвориться суцільний сніговий покрив, очікуються хуртовини, на дорогах ожеледиця, місцями снігові замети. Такі погодні умови можуть призвести до серйозних порушень руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту жовтий).

Рятувальники Рівненщини звертаються до водіїв звертати особливу увагу на безпеку дорожнього руху під час зимової негоди.

Про випадки позаштатних ситуації з транспортом телефонувати до аварійних служб за номерами: диспетчер Рівненського ШЕУ – (0362) 23-02-36, (0362) 43-28-91, диспетчер Служби ДП “Рівненський облавтодор” – цілодобово – (0362) 26-46-10. А також телефонувати до Служби порятунку області за номером “101” та Національної поліції області за номером “102”. Взагалі рекомендуємо автовласникам по можливості утриматися від виїзду за межі населених пунктів. У разі, якщо без цього не обійтися — подбайте про необхідний запас палива, їжі, гарячих напоїв та теплого одягу.