У Рівненському діагностичному центрі відкрилась фотовиставку немовлят Newborn. Фотографувала малюків фотограф Катя Тарасюк.

На фотознімках зображені малюки учасниць проекту “Пузата мама-2018”. Вік діток – до 2 тижнів. Загалом увесь період зйомок тривав більше 6 місяців.

– Це не проста зйомка. Треба мати багато терпіння і величезне бажання, щоб фотографувати цих крихіток. Я ніколи не втомлююсь працювати з ними. Зйомки можуть тривати і до 5 годин. Адже ми підлаштовуємось під звичайний режим малюка. Результат завжди приголомшливий, бо такі кадри дійсно безцінні, -розповідає Катя Тарасюк.-Дуже важливо під час зйомки створити ніжний образ і підібрати зручні пози для малюка. Головна особливість таких зйомок – вік. Він має бути не більшим, ніж 2 тижні. У цей період малята багато і міцно сплять, їх мало що турбує, пози “ембріона” і “калачиком” для них ще звичні і природні. Вони безпечні і фізіологічні, так як багато хто з них повторюють положення малюка в утробі матері.

За словами головного лікаря Рівненського діагностичного центру Романа Шустика фотовиставка стане яскравим прикладом народження нового життя.

Подивитись фотовиставку можна на 3 поверсі Рівненського діагностичного центру.

Оксана КРАВЕЦЬ