29-річний житель Рівного за вчинення останнім розбійного нападу потрапить у в’язницю на 3 роки. Відповідне рішення за результатами розгляду апеляційної скарги прийняв суд.

Зокрема доведено, що нетверезий чоловік у липні 2017 року посеред вулиці у Рівному вчинив розбійний напад на жінку, побивши її та відібравши сумочку з грошима та особистими речами.

Вироком суду першої інстанції чоловіка визнано винним у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України (розбій), та засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі. Одночасно суд застосував вимоги ст.75 КК України та звільнив останнього від відбування призначеного покарання із встановленням 3-річного іспитового строку з покладенням певних обов’язків.

На зазначений вирок суду прокуратурою подано апеляційну скаргу.

Врахувавши принципову позицію прокуратури, а також той факт, що обвинувачений раніше вже притягався до кримінальної відповідальності, Рівненський апеляційний суд скасував попереднє судове рішення в частині призначеного покарання та ухвалив нове, відповідно до якого розбійника засуджено до реального покарання.