Поліцейські розшукують двох жінок шахрайським способом виманили у 80-річного жителя села Рачин Дубенського району, що на Рівненщині, 50 тисяч гривень.

До будинку пенсіонера, який живе сам, прийшли дві жінки та запропонували старенькому вилікувати усі його хвороби, на що той відразу погодився. Під час проведення «ритуалу» незнайомки попросили принести усі гроші. Потерпілий не вагаючись дістав у спальні з-під подушки 50 тисяч своїх заощаджень, замотаних у хустину та поклав на стіл. Після цього, одна з жінок повела пенсіонера в іншу кімнату до ікони помолитися, а інша — забрала з пакунку усі гроші, а замість них поклала газету.

Коли незнайомки залишили помешкання чоловік вирішив перевірити наявність грошей. Не виявивши купюр, пенсіонер одразу повідомив до поліції.

У ході розслідування кримінального провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) поліцейські розшукують двох жінок.

На вигляд їм 30-40 років, зріст близько 160-165 см, повної тілобудови, смугляві. Зловмисниці ймовірно пересувалися на автомобілі «ВАЗ-2110» сірого кольору. Громадян, які володіють будь-якою інформацією про можливе місцеперебування цих осіб або транспортного засобу просимо повідомляти за номером 102. Анонімність гарантується.