Святкова вечеря, запашна кутя, смаколики, колядки та Вертепи – все це, й багато іншого стало невід’ємною складовою військових колективів на Рівненщині, особливо тих, де проходять військову службу строковики.

Впродовж Різдвяних свят в одній із військових частин Рівненського гарнізону відбувся Вертеп за участю військовослужбовців різних категорій, зокрема військовослужбовців строкової служби. Святкові персонажі: ангели, Ірод, пастушки, воїн та інші, до своїх ролей підійшли творчо. Для підготовки до виступу у військових було декілька днів. Їм довелось згадати все, багато чого робити вперше, адже більшість костюмів та аксесуарів строковики шили власноруч.

Аби сповістити військових про благу вістку – народження Ісуса Христа на свято завітали представники церковного ансамблю та військовий капелан.

Саме вони передали командиру військової частини вогонь миру, щоб той в свою чергу поділився ним з кожним підлеглим.

Ще одною приємною несподіванкою для присутніх став ляльковий Вертеп за участю артиста, лікарняного клоуна, відомого рівненського актора Корнія Демидюка, яких показав присутнім виставу зі статуетками одночасно виконавши ролі своїх персонажів.

Як зазначив полковник Федір Капустинський, який провів цей вечір з підлеглими та передав їм вітання з нагоди Різдвяних свят від командувача військ оперативного командування «Захід», такі заходи є надзвичайно важливим елементом адаптації строковиків у військовому колективі. Тут створені всі умови, щоб кожен із присутніх відчув себе незамінною частинкою великої військової родини.