МіськШЕУ в Рівному aктивно розчищає прoїзну чaстину мaгістральних вyлиць у зв’язкy з понижeнням тeмператури пoвітря.

Як повідомили в установі, впродовж дня снігоочисна техніка працювала в різних куточках міста, основні магістралі – розчищені.

Також дорожники розчистили та обробили протиожеледними засобами пішохідні зони. Ситуація у місті контрольована.
Рівненське ШЕУ активно проводить очистку проїзної частини магістральних вулиць у зв'язку з пониженням температури.
Опубліковано Рівненське Шляхово-експлуатаційне Управління Автомобільних Доріг Середа, 16 січня 2019 р.




![Про Рівненську єпархію УПЦ КП зняли фільм [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/07/zjomky-100x70.jpg)


![Рівняни влаштували забіг із фарбами [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/05/2ur-218x150.jpg)
![Поблизу Рівного відкрили “Стежку кохання” в тисячу кроків [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/04/6st-218x150.jpg)
![Рівненщина: під час пожежі в будинку знайшли тіло господаря [ФОТО]](https://krapka.rv.ua/wp-content/uploads/2017/01/pozh-218x150.jpg)

