Прокуратура спільно з поліцією та СБУ провели обшуки у Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Рівненській області.

Так, на підставі санкціонованих дозволів суду працівниками прокуратури Рівненської області спільно із слідчими слідчого управління ГУНП в Рівненській області, за оперативного супроводу співробітників управління СБУ в Рівненській області, проведено обшуки в службових приміщеннях Територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області, а також в ряді інших житлових та нежитлових приміщеннях, які належать працівникам вказаної установи та суб’єктам підприємницької діяльності, що надавали послуги по обслуговуванню та забезпеченню роботи судів області.

Зазначені слідчі дії проведено у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України (розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовими особами службовим становищем).

Наразі тривають першочергові слідчі (розшукові) дії щодо встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення та винних посадових осіб.