За апеляційною скаргою прокуратури засуджено винуватця ДТП на Рівненщині, у якій загинула 3-річна дитина і її дідусь, засуджено до позбавлення волі.

Так, апеляційним судом скасовано вирок суду першої інстанції у частині призначеного покарання 48-річному жителю Рівненського району.

Доведено, що чоловік, керуючи 19 жовтня 2017 року автомобілем «Тойота-Фортуна», у с. Колоденка перетнув суцільну лінію розмітки, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з іншим транспортним засобом. Пасажири останнього – 3-річна дівчинка та її 51-річний дідусь загинули, а також отримав тілесні ушкодження інший учасник автопригоди.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 3 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель двох осіб) та засуджено до позбавлення волі. Одночасно суд застосував вимоги ст.75 КК України та звільнив останнього від відбування призначеного покарання із встановленням 3-річного іспитового строку з покладенням певних обов’язків.

Проте, не погоджуючись із таким рішенням суду в частині призначеного покарання, що не відповідало ступеню тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, прокурором, який приймав участь у розгляді обвинувального акту в суді, подано апеляційну скаргу.

Наразі Рівненський апеляційний суд скасував попереднє судове рішення в частині призначеного покарання та ухвалив нове, відповідно до якого винуватця смертельної ДТП засуджено до реального покарання – позбавлення волі на строк 3 роки із позбавленням права керувати транспортним засобом на то же строк.