Заходи військово-патріотичного виховання молоді розпочалися у школах Млинівсього району, що на Рівненщині.

Зустрічі проходять за участю офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» та сприяння Українського інституту національної пам’яті.

Метою занять зі старшокласниками є донесення до учнів історії нашої держави, важливості її захисту, ролі Збройних Сил України на сучасному етапі. Впродовж зустрічі діти демонструють знання визначних подій нашої історії, цікавих сторінок біографій відомих постатей.

За словами начальника відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» полковника Олександра Ковальчука, діти – наше майбутнє, щоб воно відбулося, військовослужбовці Збройних Сил України протистоять агресору вже п’ятий рік поспіль.

За минулий тиждень подібні заходи проведено в десяти навчальних закладах Дубенського району та міста Дубно. У подальшому зустрічі проводитимуться в інших районах Рівненщини та областях Західного регіону, що знаходяться у зоні відповідальності військ ОК «Захід».

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17 жовтня 2018 № 845, з 2019 року військово-патріотична гра «Джура» проводитиметься за новими програмами, зокрема «Джура-Оборонець», «Джура-Десантник», «Джура-Прикордонник», «Джура-Гвардієць» та «Джура-Поліцейський». Відповідні зміни передбачає нове положення про гру та інші особливості її проведення.