Працівники управління протидії наркозлочинності поліції області спільно зі слідчими Рівненського відділу поліції задокументували протиправну діяльність 37-річної жительки обласного центру.

Так,  за місцем проживання рівнянка на вулиці Дубенська збула 42-річному жителю Луцька за 300 гривень пігулки наркотичного засобу «бупренорфін».

У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 307 Кримінального кодексу України поліцейські відповідно до ухвали суду провели обшук у помешканні жінки. У її квартирі виявили 85 таблеток аналогічного наркотичного засобу «бупренорфін», 2 таблетки екстазі «Gold» та 10 пігулок сильнодіючого нарковмісного лікарського засобу «Соннат», які вона зберігала з метою збуту. Вилучене направлено на експертизу, за результатами якої прийматиметься рішення про повідомлення їй про підозру за фактом повторного збуту наркотичних речовин за частиною 2 статті 307 КК України , а також щодо відкриття іще одного кримінального провадження за фактом зберігання з метою збуту сильнодіючих лікарських засобів за статтею 321 КК України.

Крім того, встановлено, що 37-річна рівнянка перебуває на обліку як споживач наркотиків та отримує медичні препарати у рамках замісної терапії. Утім, аби отримати більше нарковмісних ліків із метою подальшого збуту, жінка стала на облік до ще одного лікаря у Києві, де отримала та придбала за рецептом майже тисячу пігулок.

За цим фактом триває досудове розслідування за частиною 1 статті 308 Кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем).

Жительці обласного центру повідомили про підозру у збуті наркотичних засобів та обрали запобіжний захід у виді домашнього арешту з обмеженням часу з 22 до 6 години.

Досудове розслідування триває.