Третій студійний альбом під назвою “Залізна ластівка” презентує у Рівному український гурт The HARDKISS. Концерт відбудеться у МПК “Текстильник” 11 березня. Початок о 19 годині.

Нагадаємо, цей альбом гурту вийшов 19 вересня

– Ми так любимо поєднувати несумісне. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, – розповідає фронтвумен групи Юлія Санина. – “Залізна ластівка” – це і жива істота, птах, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали із сміливістю і силою.

Новий альбом групи Юлія Санина порівнює із цілісним коконом, в якому панує своя атмосфера. Лірику стала інтимно, звучання треків більше електронним, а велика частина матеріалу – українською мовою. Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе.

– За останні два роки нам вручили так багато нагород і премій –і  багато хто думає, що ми знаємо рецепт успіху, – продовжує розповідь Юлія. – Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми продовжуватимемо в тому ж дусі…

Квитки можна придбати на сайті karabas.com та в касі МПК Текстильник. Їх вартість 250-750 грн.