З настанням теплої погоди на Рівненщині все частіше трапляються випадки загоряння сухої трави.

Так, 5 квітня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій області спільно з працівниками лісового та мисливського господарства ліквідували пожежу сухої трави, чагарників та самосивів на площі майже три гектари на межі Дубенського та Здолбунівського районів поблизу населених пунктів Ясинівка та Залюбівка.

Завдяки спільній взаємодії вдалося не допустити поширення вогню на лісовий масив та запобігти ще більшим масштабним наслідкам.

Загалом до гасіння було залучено 7 одиниць спецтехніки ДСНС та лісових охорони, 30 рятувальників, 12 лісникіа та 10 чоловік місцевого населення.

Людська байдужість та легковажність !!!

Людська байдужість та легковажність !!! 05 квітня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій області спільно з працівниками лісового та мисливського господарства ліквідували пожежу сухої трави, чагарників та самосивів на площі майже три гектари на межі Дубенського та Здолбунівського районів поблизу населених пунктів Ясинівка та Залюбівка. Завдяки спільній взаємодії вдалося не допустити поширення вогню на лісовий масив та запобігти ще більшим масштабним наслідкам. Загалом до гасіння було залучено 7 одиниць спецтехніки ДСНС та лісових охорони, 30 рятувальників, 12 лісникіа та 10 чоловік місцевого населення. Співробітники Служби порятунку Рівненщини закликають мешканців не спричиняти самовільних пожеж в природних екосистемах області. Бережіть природу, а головне своє життя та здоров'я.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Пʼятниця, 5 квітня 2019 р.

Співробітники Служби порятунку Рівненщини закликають мешканців не спричиняти самовільних пожеж в природних екосистемах області. Бережіть природу, а головне своє життя та здоров’я.