Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію у Свято-Покровському соборі Рівного у свято Благовіщення, 7 квітня.

На початку богослужіння до кафедрального храму була привезена копія чудотворної ікони Божої Матері «Милостива», яка написана в монастирі Кікос (о. Кіпр).

За богослужінням Предстоятелю співслужив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненский і Сарненський Гавриїл, намісники монастирів, благочинні єпархії та чисельне духовенство.

Цього дня у Свято-Покровському соборі зібралось понад 10 000 вірян із Рівненської та сусідніх єпархій, так що величний собор не міг вмістити всіх охочих, тому велика кількість вірних молилася у нижньому храмі та просто неба, слухаючи богослужіння через звукопідсилюючі засоби.

Під час Малого Входу митрополит Епіфаній підніс до сану архімандрита намісника Свято-Георгіївського чоловічого монастиря ігумена Софронія (Бордюка) та намісника Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря ігумена Онуфрія (Ляду).

 

Наприкінці Божественної літургії митрополит Епіфаній звернувся до вірян з повчальним словом.

По завершенні літургії, перед іконою Божої Матері «Милостива», був відслужений молебень, під час якого митрополит Епіфаній підніс молитву до Богородиці та  особливу молитву до Всемилостивого Бога про справедливі вибори Глави Української держави.

Потім Предстоятель привітав духовенство і вірян із святом Благовіщення Пресвятої Богородиці.