На Рівненщині працівники Українського товариства мисливців та рибалок у природне середовище випустили 30 молодих фазанів.

Птахів виростили у фазанарії фермерського господарства села Карпилівка. Випустили їх у мисливські угіддя Рівненського району.

– Випускають фазанів щороку з метою відтворення мисливської фауни. Це передбачено статутом товариства мисливців, – розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА Володимир Захарчук.

Мисливці переконані, що птиця приживеться у дикій природі і згодом у них виведуться пташенята. А для успішної адаптації фазанів, для них обладнали годівниці, забезпечили необхідну кількість корму.

Тим часом, лісова фауна Рівненщини поповнюється й новими тваринами.

До слова, з 1 квітня до 15 червня на Рівненщині запроваджено «сезон тиші». У період масового розмноження диких тварин забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, вибухові роботи, феєрверки, санітарні рубки лісу, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах тощо).