Гурт “Ot Vinta” з Рівного виступив на НСК “Олімпійський” перед початком дебатів кандидатів у президенти України.

Виконавці виконали україномовні пісні. Свій виступ лідер гурту Юрко Журавель завершив словами: “Слава України”.

Прийти подивитися і послухати дебати кандидатів на стадіоні зібрали тисячі українців.

По завершенню концерту на сцену, крізь натовп, підтанцьовуючи та вітаючись із людьми, вийшов чинний президент і кандидат на пост глави держави Петро Порошенко. Він заявив, що надіється, що його опонент, шоумен Володимир Зеленський прийде на ці дебати і вже повернувся із Парижу. А також пообіцяв без цензури відповісти на запитання журналістів.

Після свого виступу Порошенко пішов у кімнату для дебатів, де зібралися представники близько 200 українських та іноземних ЗМІ. Також він заявив, що чекатиме Зеленського до 15 години і за цей час із будь-якого куточку Києва можна доїхати до стадіону.

Нагадаємо, Зеленський кинув виклик Порошенку та запропонував провести дебати кандидатів на НСК “Олімпійський”. Останній погодився. Він запросив опонента на стадіон 14 квітня о 14 годині. У свою чергу Зеленський заявив, що він прийде на дебати 19 квітня на НСК “Олімпійський”. Також у цей день о 20 годині мають бути дебати на “Суспільному мовленні”. Порошенко запевнив, що на них прийде, адже це обов’язок кандидатів.

Тим часом другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня.