На Рівненщині судитимуть головного лісничого, через службову недбалість якого державі завдано збитків на суму понад 290 тисяч гривень. Наразі стосовно нього скеровано до суду обвинувальний акт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводили слідчі слідчого відділу Управління СБ України в Рівненській області.

На підставі зібраних слідчим і прокурором доказів встановлено, що в 2016 році внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків головним лісничим, на підставі спеціальних дозволів – лісорубних квитків, підписаних та виданих останнім із порушенням лісового та природоохоронного законодавства, проведено незаконну порубку 73 сироростучих дерев різних порід.

Внаслідок такої недбалості державним інтересам заподіяно шкоду на суму понад 290 тис гривень.

Слідчими та прокурором дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України, тобто – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

Тепер долю обвинуваченого вирішить суд. Вказане кримінальне правопорушення карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.