Вже цієї п’ятниці, 19 квітня у Рівному відбудеться грандіозна вечірка для майбутніх матусь.

Організатори проекту «Пузата мама» готують чимало сюрпризів для усіх фіналісток.
Тематична вечірка вагітних має назву «Baby Shower». Це – жіноча вечірка в честь майбутньої мами та її малюка, яку влаштовують її подруги або ж сама вагітна.

Цього сезону захід відбудеться у сімейному ресторані кавказької кухні KinZa. Для матусь тут вже готують справжній банкет та чимало яскравих несподіванок.

– Це справжнє свято напередодні пологів та прекрасний привід, аби зібратись у колі друзів  та трішки розважитись перед тим, як поринути в материнські турботи.  – розповідає організатор проекту «Пузата мама» Оксана Кравець.- Головна мета – підбадьорити майбутню матусю, зарядити її гарним настроєм та позитивними емоціями. Тож, ми робимо усе для того, аби наші вагітні почувались справжніми королевами.

У цього свята є своя неповторна атмосфера щасливого очікування, а тому умови проведення  вечірки максимально підлаштовані під «вагітну» аудиторію, аби позитивні емоції отримали разом із майбутніми матусями отримали також і їхні малюки у животиках.

Справжньою родзинкою вечірки буде поїздка на лімузинах від компанії «ІкваПрокат» та фейєрверк, подарований інтернет- магазином pirozabava.com.

На них матусі з самого центру Рівного вирушать на фотосесію від фотографа Дани Мельничук.

А ще для майбутніх матусь готують подарунки від дизайнера Юлії Ковальчук, фотографа Дани Мельничук.  Головним «героєм» святкового столу буде смачний торт від рівненського кондитера Ольги Григорук та домашньої кондитерської «Солодке життя».