Перший Всеукраїнський студентський економічний турнір відбудеться у Рівному. Проходитиме захід 18-19 квітня в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування.

До Рівного позмагатися у знаннях з економіки приїдуть команди з Києва, Дніпропетровська, Миколаєва, Сум, Харкова, Житомира, Львова, Покровська, Хмельницького, Рівного.

Економічний турнір – це змагання дискусійного характеру між командами молодих, креативних, активних, амбіційних людей, яким не байдужі економічні проблеми України та світу.

У турнірі беруть участь команди, які складаються з 3-6 студентів 1-3 курсів університетів (бакалаврату), академій, інститутів, коледжів. Після закінчення турніру будуть вручені нагороди не лише командам-переможцям, але і переможцям в особистій першості за чотирма номінаціями.

В нинішньому році турнір вперше отримав статус Всеукраїнського та буде проводитися на базі Національного університету водного господарства та природокористування.

Відкриття І Всеукраїнського студентського економічного турніру розпочнеться 18 квітня об 11 годині в актовій залі НУВГП за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 11.