20 квітня у Рівному стартував Кубок України з бодібілдингу та фітнесу. Змагання національного рівня з цього виду спорту в нашому місті проводяться вперше.

Успішним турнір можна назвати вже і тому, що за медалі борються майже 500 атлетів з усієї України.

– Надзвичайно відповідально ми підійшли до організації. Тут на сцені змагаються кращі з кращих. Дякую Національні федерації за довіру провести Кубок України. Ми старалися для рівнян та глядачів зробити справжнє спортивне свято, – прокоментував керівник організатор змагань Валерій Ніколайчук.

Рівненщину на турнірі представляє 9 спортсменів із обласного центру, Костополя, Сарн, Березного.

І в перший день змагань в заліку області є перша медаль. Срібло в домашньому Кубку України здобула Марина Мельченко.

– Категорія “фізік” надзвичайно складна. Потрібна дуже хороша рельєфність. Серйозна підготовка була і приємно вигравати – це показник. Дякую за підтримку рівнян в залі. Готуюсь далі до ще більш серйозних стратів, – прокоментувала Марина Мельченко.

Кубок України з бодібілдингу у Рівному продовжиться завтра, 21 квітня в Міському будинку культури, що у парку ім. Т.Шевченка. Початок о 15.00. Більша частина спортсменів Рівненщини виступатиме саме завтра і їм дуже потрібна підтримка земляків.

Кубок України з бодібілдингу у Рівному проводиться за підтримки:

Олександра Якимчука, магазин спортивного харчування “Адреналін” (м. Рівне, вул. Соборна, 14а), компанія “Старк Фарм”, спортивне харчування “OLIMP LAB”, компанія “Pasta family”, компанія “Айронмен” (Харків), магазин спортивного харчування “Атлет-маркет”, компанія Scitec nutrition”, компанія “Ostrovit”, ProteinPlus.pro, фітнес-бренд “Gymbeam”, компанія “Fitpit”, компанія “MuscleFood”.