У робочих халатах на сесію Рівненської міськради прийшли працівники ПМСД “Центральний”, що на вулиці Драгоманова. Медики вважають несправедливим те, що контракт із головним лікарем після конкурсу вже тривалий час не підписують.

За їх словами, конкурс відбувся 27 березня. Його виграв Олег Шрам. З цього часу він в.о. директора закладу.

Медики вважають, що час із підписанням контракту затягують в управлінні охорони здоров’я незаконно. Також наголошують на заслугах Шрама перед закладом і містом. Тому медики вимагають підписати з ним контракт.

У свою чергу начальник управління охорони здоров’я Рівного Віктор Іськів, така ситуація має об’єктивні підстави.

– З цього року вступив у дію новий наказ МОЗ і всі конкурси, які проходили в 2019 мали відбуватися за новими статутами. Зокрема, замість головних лікарів мають бути директори ПМСД. Відрізняються і їх посадові обов’язки. Наразі контракт не підписаний із трьома лікарями, які виграли конкурс, – ПМСД “Центральний”, “Північний” і стоматполіклініки. Втім невдоволення щодо непідписання контракту є лише у ПМСД “Центральний”. Тому поки не буде змінений статут підписання контракту буде незаконним. Тим часом затвердити статут мають рішенням сесії міськради найближчим часом, – пояснив Віктор Іськів.