У щорічному фестивалі «Поліське небо», який організовує Центр науково-технічної творчості, змагалося 38 учасників. Конструкції запускали юні авіамоделісти з 11 районів області, віком від 8 до 18 років.

Директор центру Володимир Южаков розповів, що цьогоріч змайстровано 16 нових повітряних зміїв.

Власноруч створені вироби учасники змагань змогли випробувати у таких 6 класах: плоский, коробчастий, керований, експериментальний, міні та змій-потяг. Конструкції різні за об’ємом, формою та розмірами, деякі, навіть, із звуковими та світловими маячками.

Переможців визначали за більшою кількістю балів. Трійку лідерів очолили:  команди з Дубенського та Рівненського районів, а також з Костополя. Переможці отримали путівку на участь у Всеукраїнському фестивалі.

– Піднявся несприятливий вітер. Було багато поламаних та побитих зміїв, але дитячих сліз ми не бачили. Всі йдуть до кінця, змагаються за першість як дорослі, – зазначає головний суддя змагань Віктор Примачок.

В аеропорту можна було помітити не тільки учасників, а й жителів міста, цілі родини, які прийшли подивитися на захоплююче видовище. Хтось фотографував, а інші – вчилися тонкощам техніки запусків.

Варто зазначити, що фестиваль проходить вже понад 15 років, але організатори зауважують, що на Рівненському летовищі найсприятливіша роза вітрів.