У Рівненському обласному музично-драматичному театрі провели підсумкову сесію Малої академії наук та нагородили юних науковців і їх наставників.

Нагороди отримали переможці ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей обласного управління освіти і науки Ольга Ладюк.

«Нагадаю, аби підтримати молодих вчених кожного року виплачуються стипендії Президента для 300 осіб, щомісячна вартість складає понад 6 тисяч гривень, стипендії Кабінету Міністрів для 350 осіб у сумі 4,5 тисяч. Окрім того, на Рівненщині теж відзначають талановитих науковців і молоді вчені отримують п’ять премій. Щоб люди не шукали щастя деінде, ми намагаємося створити гарні умови тут, в Україні», –зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Нагадаємо, що цьогоріч на ІІ етапі конкурсу Рівненщинупредставляли 780 учасників. У ІІІ підсумковому етапі конкурсу-захисту, який відбувався у Києві, свої роботи захищали 59 учнів, і 30 з них привезли нагороди. Загалом, юні науковці зайняли 6 перших, 11 других і 13 третіх місць.