Нині в Рівненській області тривають районні етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької спортивної гри «Сокіл» («Джура»). Гра проходить у три етапи: районний, обласний, після чого на учасників чекатиме фінальний – Всеукраїнський етап.

Учасники «Джури» випробовують свої сили в інтелектуальній «Козацькій забаві», у спортивних змаганнях, медично-рятувальному та військово-прикладному конкурсах. Гра  спрямована на виховання школярів та формування в них патріотичної свідомості.

Стрільби з автоматів, розбирання та збирання військової зброї, подолання смуги перешкод – все це загартовує в учасників змагань патріотичні цінності. Адже «Джура» це не просто гра, це метод виховання молодого покоління.

До змагань долучаються усі райони області. Зокрема, у Дубно змагалися команди з Дубенського та Радивилівського районів, ОТГ, учасники  вишиковувались під звуки козацьких маршів і доповідали про готовність до змагань. В місцевій військовій частині відбулися конкурси «Впоряд», «Фізична підготовка», «Стрільба» і «Рятівник».

Всеукраїнський етап дитячо-юнацької спортивної гри «Сокіл» («Джура») відбудеться у липні та триватиме аж до серпня.