З героїнею популярного мультфільму “Фіксики”, фокусником, кулішем, чаєм і солодощами у Рівному відзначили третю річницю створення ОСББ, що на вулиці Міцкевича,9. Справжнє свято для мешканців будинку влаштував депутат міськради Святослав Євтушенко. Дощ і гроза не стали на заваді веселощам.

Так, за словами Святослава Євтушенка, 18 травня у дворі будинку разом із мешканцями відсвяткували третю річницю створення ОСББ і день Європи.

– Дорослі – зігрівалися кулішем і чаєм, а дітей розважали героїня популярного мультфільму “Фіксики” та фокусник. Не обійшлося й без тематичних конкурсів, де найменші мешканці будинку разом із батьками на швидкість вчилися правильно складати контейнери та сортувати вторинну сировину. Хто справився із завданням найкраще – отримали солодкі подарунки, – каже депутат.

Опубліковано Святославом Євтушенком Субота, 18 травня 2019 р.

А також додає, що крім того мешканці багатоповерхівки долучилися до роздільного збору відходів у своїх під’їздах.

– Яке ж свято без подарунків? Так, сьогодні передав мешканцям будинку контейнери для роздільного збору скла, паперу та ПЕТ-пляшки. Їх розмістили на перших поверхах у під’їздах багатоповерхівки. Зібрану вторсировину вони здаватимуть на переробку, а кошти будуть використовувати на потреби ОСББ. Вважаю, символічно, що контейнери подарували саме на День Європи, адже таким чином рівняни показали, що Європа починається із кожного з нас, – коментує міський обранець.

До слова, вже більше 10 ОСББ Рівного, а також Палац дітей і молоді, долучилися до ініціативи #сортувати_модно, яку започаткував Святослав Євтушенко. Наразі процес розміщення контейнерів для роздільного збору відходів у багатоповерхівках міста триває і все більше мешканців підтримують цю ідею.