Рівненською місцевою прокуратурою за результатами опрацювання договорів оренди комунального майна встановлено факт реєстрації фізичною особою права приватної власності на нежитлове приміщення, яке належить територіальній громаді міста Рівного, – йдеться у повідомленні відомства.

Мова йде про майно, що знаходиться по вул. Вербова. Згідно договору оренди перебувало у строковому платному користуванні рівнянина. По припиненню зазначеного договору, орендарем приміщення Рівненській міській раді повернуто не було. Натомість, останній без будь яких правових підстав заволодів даним об’єктом нерухомості, шляхом виготовлення та подання державному реєстратору технічного паспорту для реєстрації за собою права приватної власності.

За цим фактом Рівненською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводиться слідчими СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області за процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.