У 2018 році на Рівненщині було придбано 28 шкільних автобусів на суму 49 млн. грн. для закладів загальної середньої освіти. Про це повідомила заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Ольга Ладюк на засіданні постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики під головуванням Алли Черній. Повідомляє прес-служба Рівненської облради.

За словами Ольги Ладюк, цього року шкільними автобуси продовжать забезпечувати заклади середньої освіти, першочергово – опорні школи. З державного бюджету на це спрямовано кошти в розмірі 15,2 млн. грн..

Окрім того, 7,4 млн. грн. з державної субвенції виділено на придбання спеціальних автобусів для дітей з особливими потребами.

Як зазначила директор департамент фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк закупівля автобусів буде відбуватися на засадах співфінансування. Постанова Кабміну передбачає такі умови співфінансування: для міст обласного значення 70% – державна субвенція і 30% – кошти місцевого бюджету, для районів та ОТГ – 90% субвенція державна та 10% – кошти місцевого бюджету.

Також вона зауважила, що на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти з державного бюджету загалом виділено 68,1 млн. грн. та 266 тис. грн. на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів.