Депутат Рівненської міськради Святослав Євтушенко йде в нардепи. Він балотується самовисуванцем по виборчому округу 152 (м. Рівне).

« Зареєструвався кандидатом у народні депутати України по виборчому округу 152 – моє рідне місто Рівне. Щиро надіюся на вашу підтримку», – написав у своєму «Фейсбук» Святослав Євтушенко.

До слова, нині по 152 виборчому округу на сайті ЦВК зареєстровано лише два кандидати – Святослав Євтушенко та Олексій Муляренко.

Довідка:

Євтушенко Святослав Ігорович

Народився: 09.02.1979 р. у м. Рівне, Україна.

Депутат Рівненської міської ради 6-7 скликання

Сімейний стан: Одружений, троє дітей.

Освіта: повна вища.
У 2002 році закінчив Рівненський державний технічний університет, кваліфікація – інженер-будівельник, спеціальність – міське будівництво та господарство.
У 2014 році завершив навчання у Тернопільському національному економічному університеті, на економічному факультеті за спеціальністю – економіка підприємства.
У 2018 році закінчив навчання на магістратурі МЕГУ імені академіка С. Демянчука, юридичний факультет, спеціальність — правознавство, кваліфікація — юрист.

Додаткове навчання:
Грудень 2011 — брав участь у навчальному візиті представників органів місцевого самоврядування України до Ради Європи (м. Страсбург Франція).
Учасник навчальної програми SABIT Waste Managent Program — з 16 травня до 6 червня 2015 року (США).
2012 — 2017 — учасник низки конференцій, семінарів, тренінгів, лекцій у галузі енергозбереження, вторинної переробки відходів, ЖКГ, місцевого самоврядування, культури та освіти.
Жовтень 2017 — брав участь у навчально-ознайомчому візиті представників органів місцевого самоврядування України до Ради Європи (м. Страсбург, Франція).
Березень — квітень 2018 – пройшов курс навчання для депутатів місцевих рад “Від загального до конкретного – Гуманітарна сфера. ЖКГ. ” в рамках програми Інституту політичної освіти “Місцеве самоврядування. Крок до ефективності” (м. Харків, м. Запоріжжя, Україна).

Робота:
З 1995 працював вантажником ПП «Юність».
З 1998 – муляр у Рівненській філії ВАТ «Укртелеком».
2002 – 2006 – інженер-будівельник, в подальшому майстер, виконроб МПП «ВІК-ЕКСПО».
2006 – 2010 – заступник директора ТзОВ «БМК».
2009 – 2011 – головний інженер ТзОВ «ГПІ Будівництво».
З 2011 — грудень 2015 – директор ТзОВ «САНКОМ-Рівне».
За сумісництвом з 2013 — липень 2015 – генеральним директором ТОВ «УКРЕКО-ІНДАСТРІ».
З січня 2016 до липня 2017 — робота над написанням кандидатської десертації щодо запровадження нових способів видалення відходів (збір практичних матеріалів, участь у конференціях, тренінгах, семінарах, круглих столах, апробація дослідження).
З серпня 2017 — донині — директор ТзОВ “ДРУК”. За сумісництвом із лютого 2018 — донині — заступник директора ЛКП “Зелене місто”.

Громадська діяльність:
– Депутат Рівненської міської ради сьомого скликання;

– член постійної комісії із питань міського господарства;

– голова ГО “Свідоме Рівне”;

– ініціатор проведення загальноміського молебню за єдину Православну Церкву України та православних благовістів у дворах та біля храмів Рівного;

– ініціатор акції озеленення прибудинкових територій міста“Висади в Рівному 1000 дерев”;

– ініціатор запровадження роздільного збору відходів в ОСББ Рівного;

– організатор соціальних акцій із метою допомоги малозабезпеченим;

– ініціатор соціальної ініціативи “Дитяче свято в кожен двір”, яка на період літніх канікул реалізовується із метою забезпечення корисного дозвілля для дітей і підлітків.

Впродовж 2018 — 2019 років брав участь у роботі наступних комісій міської ради:

– постійній комісії з питань міського господарства;

– комісії з питань продажу земельних ділянок;

– комісії з питань відшкодування з місцевого бюджету частини кредитних коштів у кредитно-фінансовій установі на реалізацію проектів з підвищення енергоефективності та термомодернізації багатоквартирних будинків;

– тимчасовій контрольній комісії з вивчення питання “Про фінансування футбольного клубу “Верес”;

– тимчасовій комісії з вивчення ситуації, яка склалася довкола виділення учасникам АТО земельних ділянок у районі вулиць Гайдамацької і Гагаріна;

– тимчасовій комісії із вивчення питання законності будівництва церкви на вул. Дачній,19;

– конкурсному комітеті на визначення надавача послуг із вивезення твердих побутових відходів на території міста Рівне.