Відкриття спортивного майданчика, ігри у волейбол із місцевими спортивними зірками, розваги для дітей і дорослих, фотосесія із “нетканим котом”, концерт, морозиво, шашлик, пиво, конкурси та подарунки – все це та не тільки чекало у Рівному гостей свята вулиці Фабричкої – Мануфактура 2019. Таке свято вулиці проходить другий рік поспіль із ініціативи депутата міськради Богдана Гапяка.

Як цьогоріч відривалися рівняни під час святкувань – у репортажі.

Як розповів організатор свята, депутат Рівненської міськради Богдан Гапяк, цього року на Фабричній продовжують традицію відзначати свято вулиці з подарунками та розвагами, яку започаткували минулоріч.

– Приємно, що рівняни підтримали ідею проведення такого свята і вже другий рік поспіль на один день вулиця Фабрична перетворюється на справжню територію розваг. Цьогорічне свято мало низку особливостей і сюрпризів для гостей. Зокрема, ми разом із міським головою і відомими волейболістами відкрили спортивний майданчик, на якому діти мали можливість разом із спортсменами пограти у волейбол. Ті ж, хто проявив себе найкраще – отримали подарунки. Також на свято завітали юні спідвеїсти, які показували свої здібності присутнім. Крім того, рівнян розважали козаки з табору “Гайдамаки”, – каже Богдан Гапяк.

А також додає, що вже традиційно свято супроводжувалося виставкою-ярмарком сільськогосподарських товарів за цінами виробника, езкоштовними розвагами на батуті та гірці для дітей, виступами місцевих творчих колективів, яскравим концертом, конкурсами та подарунками.

Ще присутні мали можливість посмакувати шашлики, печену картоплю, пиво, рідкий мед та морозиво.

Та чи не найбільше уваги присутніх отримав чорний котик, який у цей день залюбки фотографувався із гостями та дарував гарний настрій.

І хоча свято завершилося позитивні враження про нього залишилися у гостей заходу.

Тим часом організатори переконують, що з кожним роком святкування ставатиме все більш масштабним і радуватиме рівнян новими приємними сюрпризами.