Відомий співак із Рівного NAZARIY другий рік поспіль піднімає глядачів патріотичною піснею “Солдат” під час концерту в Києві. Композицію він виконав під час вечору пам’яті, приуроченого композитору Миколі Мозговому, що проходив у палаці спорту.

Композиція, слова та музику до якої, свого часу написав Микола Мозговий, у виконанні рівнянина набула нового та ще більш емоційного звучання. Адже, на жаль, слова пісні актуальні й донині, бо українські солдати продовжують відстоювати свою “Батьківщину, що жива”.

Так, слова пісні не залишили байдужим нікого з присутніх у залі та глядачі аплодували стоячи.

Сам ж співак NAZARIY каже, що для нього честь виконувати цю композицію під час концерту пам’яті маестро української музики Миколи Мозгового.

– Приємно, що присутні в залі відчули ту атмосферу, дух героїзму та мужності наших солдатів, які я намагався передати під час виконання пісні. Як не прикро це визнавати, але слова композиції  актуальні й нині та присвячуються усім захисникам України. Дякую за запрошення на цей вечір Олені Мозговій та за переклад пісні Надії Устянчук, – зазначив NAZARIY.

Нагадаємо, концерт пам’яті відомого українського композитора Миколи Мозгового відбувся 1 вересня у палаці “Україна” в Києві. Під час заходу звучали пісні Мозгового по-особливому, знаходячи нове життя у виконанні відомих українських виконавців. Такий захід проходить щорічно.