«Онкотусовку» організують у Рівному. Відбудеться захід 15 вересня у Всесвітній день боротьби з лімфомами. Початок об 11:00.Так, дружня зустріч онкоодужуючих #прорАк проходитиме в кафе «Place» (вулиця Лермонтова,4а).

– У цей день зберуться саме ті люди, які борються із раком, ті, хто вже його переміг, та їх родичі, близькі, друзі. Разом із ними та запрошеними онкопсихологом і онкогематологом ми обговоримо шляхи боротьби з раком. Також, поділимося досвідом лікування цієї хвороби, отримаємо навички та знання щодо виявлення і встановлення діагнозу онко. Ми хочемо донести до людей, що рак – це не так страшно, як про нього говорять. Ми запрошуємо на зустріч тих, хто знаходиться на етапі лікування та тих, хто вже вийшов у ремісію. Рак – це не вирок і ми щодня це доводимо. Запрошуємо усіх, кому небайдужа та цікава тема боротьби з онко. Ми знаємо, що перемогти можливо», – розповідає головний організатор дружньої зустрічі онкоодужуючих #прорАк Ольга Rain.

До слова, 24-річна рівнянка Ольга Rain нині бореться із 4 стадією лімфоми Ходжкіна і є головним ідейним натхненником заходу. Вона зауважує, що коли в родину приходить рак, то хворіє вся сім‘я. «Рак – це не біда і проблема однієї людини, і не лише її бій. А наш спільний. Тому і боротися ми маємо спільно», – підсумовує дівчина.

Очікувана кількість учасників – 15-20.