Пожежа сталася на відкритій місцевості поблизу села Шпанів Рівненського району.

Прибувши на місце вогнеборці встановили, що горять шість великих скирд соломи. На гасіння вогну відразу подали водяні стволи.

Гасіння 60 тон соломи

В Рівненському районі вогнеборці ДСНС ліквідували пожежу 60 тон соломи16 вересня о 21:00 на спецлінію "101" надійшло повідомлення, що на відкритій місцевості поблизу села Шпанів Рівненського району горять п'ять великих скирд соломи та є загроза перекиданню вогню на шосту скирду. Загрози житловим будинкам чи господарчим будівлям не було.На гасіння пожежі було направлено два чергових пожежно-рятувальних відділеня з міста Рівне та оперативно-координаційний центр обласного управління ДСНС. По прибуттю до місця виклику усі скирди палали сильним вогнем. Давався в знаки вітер, що ще більше розносив полум'я. На гасіння було подано водяні стволи. Полум'я вдалося приборкати вночі. До надання допомоги було залучено три спец автомобіля ДСНС та 15 рятувальників. Причина пожежі встановлюється.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Вівторок, 17 вересня 2019 р.

Давався в знаки вітер, що ще більше розносив полум’я. У результаті загоряння вдалося ліквідувати лише вночі. До надання допомоги було залучено триспец автомобіля та 15 рятувальників. Причина пожежі встановлюється, повідомляють у ГУ ДСНС України в Рівненській області.