Літак АН12, який вилетів зранку 4 жовтня і мав приземлитися в аеропорту “Львів”, здійснив посадку біля цвинтаря в Сокільниках.

Як повідомив голова ГО “Варта1” Ігор Зінкевич, наразі, подробиці з’ясовуються, спецтехніка і ДСНС виїхали на місце події о 08:00 год.

“На борту траспортного літака АН12 перебували 7 осіб, наразі, про стан чи потерпілих не відомо. З інформації — ще годину буде закритий аеропорт “Львів”. На 08:00 год., з’явилася інформація, що місце посадки Жирівка”, — йдеться у повідомленні.

Стнаном на 08.10 год., як передавав кореспондент із місця події — є інфомація про знайдених трьох людей. Працівники ДСНС працюють над деблокацією їх з під уламків літака.

На 09:15 год. аеропорт закритий на невизначений час, є інформація про 4 людей, які загинули. Про це написав міністр інфраструктури В’ячеслав Криклій, у соцмережі “Facebook”.

За останньою інформацією, на борту літака перебувало 8 осіб, з них 7 чоловік екіпажу та 1 одна особа, що супроводжувала вантаж.Рятувальники деблокували 3 потерпілих із пошкодженого літака, яких із травмами різного ступеня важкості госпіталізовано в 8-му міську клінічну лікарню м Львова. Внаслідок падіння літака 5 осіб загинуло.